Wypowiedzi

Fernandes: Wierzymy w filozofię nowego trenera

Bruno Fernandes nie krył radości z 3 punktów i udanego debiutu nowego trenera, wyraził też swoje zadowolenie ze stylu gry drużyny.

Kolejne zwycięstwo, kolejne niesamowicie cenne dla was, 3 punkty.

Cieszy, że podtrzymaliśmy dyspozycję z meczu z Arsenalem, wykonaliśmy dziś dobrą robotę. Jestem zadowolony z trzech punktów. Wynik mógł być jeszcze wyższy.

Fred zdobył dla was piękną bramkę.

Śmiejemy się z Freda, że wpada mu jeden strzał na rok. Jego bramka cieszy całą drużynę, bo wszyscy mu kibicujemy. To cudowny człowiek, równy facet. Ciężko pracuje, a ludzie gadają o nim tylko wtedy, kiedy go krytykują. On naprawdę zasługuje na większe uznanie.

Od pierwszej minuty było u was widać nowy pomysł na grę, pressowaliście jak szaleni. Czy teraz będziecie tak grać już w każdym spotkaniu?

Myślę, że to zależy od spotkania, przeciwnika, sytuacji. Czasami trzeba przycisnąć, czasami trzeba odpocząć, cofnąć się. Wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że menedżer będzie od nas wymagał jeszcze głębszego i agresywniejszego pressingu.

Pierwsza połowa była efektowna, zabrakło wam tylko gola.

Pierwsze 25 minut było niewiarygodne, niesamowite tempo. Mogliśmy strzelić kilka bramek w samej pierwszej połowie. Wierzymy w filozofię naszego trenera. Teraz tylko powtórzyć to w meczu Ligi Mistrzów.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jawnuta
Jawnuta
5 grudnia 2021 22:30

Ja również wierzę.Na szczęście już nie będzie „wrócimy silniejsi”.Teraz będą takie przemowy tylko po angielsku.

https://youtu.be/Xm2EpULcXJM

Last edited 1 miesiąc temu by Jawnuta
X