Wypowiedzi

Ten Hag: Traciliśmy bramki w zbyt łatwy sposób

Erik Ten Hag stwierdził, że Manchesterowi United należał się rzut karny, chwalił również swoich piłkarzy za intensywność i cieszył się z powrotów doświadczonych zawodników.

To było bardzo intensywne spotkanie, dobrze się to oglądało – powiedział Ten Hag – Na szybko analizując spotkanie uważam, że możemy być lekko rozczarowani, bo dwukrotnie prowadziliśmy i traciliśmy bramki w zbyt łatwy sposób. Pierwszą z rzutu rożnego i to po tym jak raz już wybijaliśmy piłkę z linii bramkowej po kornerze. Musimy być mocniejszą drużyną, nie oddawać pozycji w polu karnym tak łatwo. Wiedzieliśmy, że Tottenham przyspiesza grę diagonalnymi podaniami, a mimo to daliśmy się zaskoczyć. Zostawialiśmy za dużo przestrzeni, cały czas brakuje nam spokoju i opanowania w grze.

W drugiej połowie zawodników zaczęły łapać skurcze i widać było wyraźne zmęczenie spadek intensywności. Ten Hag tłumaczy to prosto

Druga połowa wyglądała ospalej w wykonaniu obu drużyn, bo pierwsza była tak intensywna. 

Mieliśmy kolejną kontrowersję sędziowską. Na pytanie czy United powinien otrzymać rzut karny za faul na Garnacho, odpowiada

Oczywiście, że tak, ale przestaje Cię to dziwić, kiedy takie sytuacje dzieją się co mecz, przez cały sezon.

Na murawie pojawił się Lisandro Martinez, pozostali liderzy zespołu również wracają, co cieszy trenera.

Wracają doświadczeni zawodnicy, jak Casemiro, Martinez i Luke Shaw. Dzięki nim będziemy lepsi, bardzo nam ich brakowało, zarówno pod względem piłkarskim jak i mentalnym – zakończył Ten Hag.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X